KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Jesteśmy firmą ,która od ponad 10 lat zajmuje się branżą rozrywkową. Ciągle poszerzając swoją ofertę od występów artystycznych i animacji publiczności podczas eventów przeszliśmy do profesjonalnej obsługi technicznej i scenograficznej imprez.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Za każdym razem indywidualnie kształtujemy naszą ofertę tak, aby spełnić wszelkie wymagania klientów. Angażując nas mają Państwo gwarancję kompleksowego wykonania usługi. Pracujemy na sprzęcie wiodących światowych firm.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Działamy z pasją, a poprzez spójne, kreatywne i innowacyjne działanie nieustannie poszerzamy zakres i zasięg oferowanych usług. Konkurencyjne ceny, elastyczność oferty, wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa techniczna to nasz klucz do sukcesu.


Zakres działań POLE NASZYCH MANEWRÓW

Zaplecze techniczne naszej firmy to wysokiej klasy technologie w zakresie oświetlenia, dźwięku i emisji obrazu. Parametry posiadanego sprzętu pozwalają nam nowocześnie zrealizować obsługę przedsięwzięć dowolnej skali. Jesteśmy specjalistami, którzy już od ponad 10 lat zapewniają kompleksową obsługę w zakresie artystycznym, scenograficznym, oświetleniowym, nagłośnieniowym, audio-wizualizacji, a także produkcji TV oraz telewizyjno-marketingowych. W swojej ofercie posiadamy również usługę wynajmu scen renomowanych światowych firm. Nasi wykwalifikowani i kreatywni fachowcy gwarantują Państwu, że każde wydarzenie z naszym udziałem będzie niezapomnianym przeżyciem!

Technika sceniczna

Technika sceniczna

Zajmujemy się wynajmem atestowanych konstrukcji scenicznych, zarówno scen małych jak i dużych – na małe eventy np. wesela oraz duże plenerowe festiwale.

Oprawa nagłośnieniowa

Oprawa nagłośnieniowa

Wynajem i obsługa nagłośnienia estradowego o różnej mocy. Zarówno systemy liniowe, koncertowe jak i dopasowane do mniejszych potrzeb.

Oprawa oświetleniowa

Oprawa oświetleniowa

Mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm Naszej firmy w zakresie oświetlenia estradowego, eventowego, architektonicznego, teatralnego, oprawy walk sportowych.

Wynajem urządzeń

Wynajem urządzeń

agregaty,
namioty,
trybuny,
multimedia
i inne…

Kontakt NAPISZ DO NAS PO NAJLEPSZĄ OFERTĘ, CZEKAMY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Estrada Wołomin

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy Estrada Wołomin. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu techniki scenicznej, oprawy nagłośnieniowej, oświetleniowej oraz obsługi imprez wraz z wypożyczeniem sprzętu. Dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów oraz najnowocześniejszym sprzętem renomowanych producentów. Nasz profesjonalizm doceniło już wielu klientów oraz artystów.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

ul. Kobyłkowska 17/32

05-200 Wołomin

 

tel. 604 169 752

 

e-mail: biuro@estradawolomin.pl