KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Jesteśmy firmą ,która od ponad 10 lat zajmuje się branżą rozrywkową. Ciągle poszerzając swoją ofertę od występów artystycznych i animacji publiczności podczas eventów przeszliśmy do profesjonalnej obsługi technicznej i scenograficznej imprez.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Za każdym razem indywidualnie kształtujemy naszą ofertę tak, aby spełnić wszelkie wymagania klientów. Angażując nas mają Państwo gwarancję kompleksowego wykonania usługi. Pracujemy na sprzęcie wiodących światowych firm.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Działamy z pasją, a poprzez spójne, kreatywne i innowacyjne działanie nieustannie poszerzamy zakres i zasięg oferowanych usług. Konkurencyjne ceny, elastyczność oferty, wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa techniczna to nasz klucz do sukcesu.

Estrada Wołomin zaufana firma nagłośnieniowa

Choć posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, nieustannie poszerzamy swoją ofertę o najnowocześniejsze technologie i rozwiązania. Branża imprezowa charakteryzuje się czerpaniem z najnowszych rozwiązań technologicznych i nieustannymi zmianami, więc nie można sobie pozwolić na to, aby wypaść z obiegu. Firma nagłośnieniowa Eventy Wołomin śledzi wszystkie zmiany, dopasowując swoją ofertę do realnych wymagań Klientów. Nasze początki w branży polegały głównie na obsłudze występów artystycznych i animacji publiczności podczas eventów, lecz dzięki najwyższej jakości świadczonych przez nas usług i ogromnemu zadowoleniu naszych klientów, udało nam się rozwinąć. Dziś obsługujemy największe w kraju imprezy, wydarzenia i koncerty. Co możemy Państwu zaoferować? Kompleksową obsługę w zakresie: artystycznym, scenograficznym, oświetleniowym, nagłośnieniowym, wypożyczania systemów scenicznych, audio-wizualizacji, a nawet produkcji TV i telewizyjno-marketingowych. Prowadzimy wypożyczalnię nagłośnienia, oświetlenia, wyposażenia scenicznego oraz innych urządzeń.

 

Nie prowadzimy agencji, której jedynym zadaniem jest podnajmowanie sprzętu od innych firm i dodawanie swojego narzutu. Dysponujemy własnym, profesjonalnym sprzętem renomowanych producentów. Za każdym razem indywidualnie kształtujemy naszą ofertę tak, aby spełnić wszelkie wymagania Naszych klientów. Ponadto posiadamy własny transport co sprawia, że nasza oferta cenowa jest atrakcyjniejsza w stosunku do innych firm.

 

Dla nas liczy się nie tylko zadowolenie Klientów, lecz również ich bezpieczeństwo. Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia, atesty, zabezpieczenia oraz wymagane prawem ubezpieczenie branżowe i zabezpieczenie przeciwpożarowe techniki scenicznej. Zawsze dbamy o to, aby pokazy przebiegały w bezpiecznych warunkach.

 

Uczciwe ceny, elastyczność oferty, wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa techniczna to nasz klucz do sukcesu !

Kontakt NAPISZ DO NAS PO NAJLEPSZĄ OFERTĘ, CZEKAMY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Estrada Wołomin

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy Estrada Wołomin. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu techniki scenicznej, oprawy nagłośnieniowej, oświetleniowej oraz obsługi imprez wraz z wypożyczeniem sprzętu. Dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów oraz najnowocześniejszym sprzętem renomowanych producentów. Nasz profesjonalizm doceniło już wielu klientów oraz artystów.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

ul. Kobyłkowska 17/32

05-200 Wołomin

 

tel. 604 169 752

 

e-mail: biuro@estradawolomin.pl