KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Jesteśmy firmą ,która od ponad 10 lat zajmuje się branżą rozrywkową. Ciągle poszerzając swoją ofertę od występów artystycznych i animacji publiczności podczas eventów przeszliśmy do profesjonalnej obsługi technicznej i scenograficznej imprez.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Za każdym razem indywidualnie kształtujemy naszą ofertę tak, aby spełnić wszelkie wymagania klientów. Angażując nas mają Państwo gwarancję kompleksowego wykonania usługi. Pracujemy na sprzęcie wiodących światowych firm.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Działamy z pasją, a poprzez spójne, kreatywne i innowacyjne działanie nieustannie poszerzamy zakres i zasięg oferowanych usług. Konkurencyjne ceny, elastyczność oferty, wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa techniczna to nasz klucz do sukcesu.

Technika sceniczna – Obsługa imprez

imprezy konferencje weselaTechnika sceniczna

 

W ramach oferowanych usług kompleksowo obsługujemy imprezy plenerowe, konferencje, pokazy mody, a nawet wesela. Przez ponad 10 lat udało nam się zrealizować setki, jeśli nie tysiące mniejszych bądź większych wydarzeń. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez z zakresu techniki scenicznej. Co możemy Państwu zaoferować?

 

W zakresie techniki scenicznej posiadamy w ofercie atestowane konstrukcje:

  • Profesjonalne estrady koncertowe o wymiarach m.in. 12m x 13m, 10m x 12m, 10m x 10m oraz 8m x 7m
  • Antypoślizgowe podesty sceniczne o dużym spektrum wysokości
  • Specjalistyczne najazdy dla osób niepełnosprawnych
  • Pełne wyposażenie w trybuny, płotki, agregaty prądotwórcze itp.

 

Ponadto w naszej ofercie znajdują się kratownice aluminiowe różnej wielkości, wykorzystywane m.in. do budowy konstrukcji scenicznych, scenograficznych, targowych, reklamowych, wieszania nagłośnienia i oświetlenia oraz ekranów LED. Własny transport umożliwia nam sprawny i atrakcyjny cenowo dojazd w dowolne miejsce wskazane nam przez Klienta. Realizowaliśmy koncerty takich gwiazd jak: Piersi, Enej, Katarzyna Kowalska, Urszula, Maleńczuk, Perfect, Video ,Bednarek, Golec uOrkiestra i wielu innych. Wynajem sceny oferujemy zarówno samodzielnie, jak i z obsługą techniczną.

 

 

 

Posiadamy w ofercie dodatkowo:

 

agregaty ławy trybuny mobilne namioty eventowe płotki ochronne telebimy

Kontakt NAPISZ DO NAS PO NAJLEPSZĄ OFERTĘ, CZEKAMY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Estrada Wołomin

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy Estrada Wołomin. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu techniki scenicznej, oprawy nagłośnieniowej, oświetleniowej oraz obsługi imprez wraz z wypożyczeniem sprzętu. Dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów oraz najnowocześniejszym sprzętem renomowanych producentów. Nasz profesjonalizm doceniło już wielu klientów oraz artystów.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

ul. Kobyłkowska 17/32

05-200 Wołomin

 

tel. 604 169 752

 

e-mail: biuro@estradawolomin.pl