KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Jesteśmy firmą ,która od ponad 10 lat zajmuje się branżą rozrywkową. Ciągle poszerzając swoją ofertę od występów artystycznych i animacji publiczności podczas eventów przeszliśmy do profesjonalnej obsługi technicznej i scenograficznej imprez.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Za każdym razem indywidualnie kształtujemy naszą ofertę tak, aby spełnić wszelkie wymagania klientów. Angażując nas mają Państwo gwarancję kompleksowego wykonania usługi. Pracujemy na sprzęcie wiodących światowych firm.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Działamy z pasją, a poprzez spójne, kreatywne i innowacyjne działanie nieustannie poszerzamy zakres i zasięg oferowanych usług. Konkurencyjne ceny, elastyczność oferty, wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa techniczna to nasz klucz do sukcesu.

Nagłośnienie sceniczne

oprawa-naglosnieniowa

 

Przygotowując nagłośnienie sceniczne uwzględniamy nie tylko potrzeby organizatora, ale również ridery przygotowane przez artystów, szczegółowe wymogi techniczne oraz warunki terenowe w otoczeniu sceny. Niemniej, zawsze priorytetem jest dla nas jak najwyższa jakość dźwięku i zadowolenie widzów. Każdorazowo sprzęt dobierany jest do konkretnej imprezy, przez co minimalizujemy niepotrzebne koszty. Dysponujemy mikrofonami niezbędnymi do poprawnego nagłośnienia zestawów perkusyjnych, instrumentów dętych i smyczkowych oraz wokalistów i konferansjerów. Nagłośnienie sceniczne, którym dysponujemy, może zaspokoić wymagania zarówno dużych imprez masowych, jak i mniejszych wydarzeń lub konferencji. Posiadamy systemy wyrównane liniowo, średniej wielkości monitory sceniczne, a także urządzenia konferencyjne.

Zajmujemy się zarówno kompleksową realizacją dźwięku, a także wynajmem sprzętu nagłaśniającego w naszej wypożyczalni nagłośnienia.

Posiadamy w ofercie:

  • Mkrofony przewodowe i bezprzewodowe SHURE
  • Systemy nagłośnienia liniowego
  • Systemy nagłośnienia Electro-Voice
  • Miksery kilku i wielokanałowe
  • Urządzenia peryferyjne
  • Wysokiej jakości przewody

Zaufało nam wiele czołowych gwiazd. Realizowaliśmy nagłośnienie koncertów artystów takich jak: Kora, Lady Pank, Enej, Piersi, Zaaz, Andrzej Piaseczny, orkiestry symfoniczne i wielu innych artystów.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu oświetlenia scenicznego.

Kontakt NAPISZ DO NAS PO NAJLEPSZĄ OFERTĘ, CZEKAMY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Estrada Wołomin

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy Estrada Wołomin. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu techniki scenicznej, oprawy nagłośnieniowej, oświetleniowej oraz obsługi imprez wraz z wypożyczeniem sprzętu. Dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów oraz najnowocześniejszym sprzętem renomowanych producentów. Nasz profesjonalizm doceniło już wielu klientów oraz artystów.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

ul. Kobyłkowska 17/32

05-200 Wołomin

 

tel. 604 169 752

 

e-mail: biuro@estradawolomin.pl