KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Jesteśmy firmą ,która od ponad 10 lat zajmuje się branżą rozrywkową. Ciągle poszerzając swoją ofertę od występów artystycznych i animacji publiczności podczas eventów przeszliśmy do profesjonalnej obsługi technicznej i scenograficznej imprez.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Za każdym razem indywidualnie kształtujemy naszą ofertę tak, aby spełnić wszelkie wymagania klientów. Angażując nas mają Państwo gwarancję kompleksowego wykonania usługi. Pracujemy na sprzęcie wiodących światowych firm.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Działamy z pasją, a poprzez spójne, kreatywne i innowacyjne działanie nieustannie poszerzamy zakres i zasięg oferowanych usług. Konkurencyjne ceny, elastyczność oferty, wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa techniczna to nasz klucz do sukcesu.


Oprawa nagłośnieniowa

oprawa-naglosnieniowa

W zakresie nagłośnienia realizujemy imprezy plenerowe, konferencje, pokazy mody i wszelkie inne imprezy okolicznościowe. Uwzględniamy potrzeby organizatora, artystów i wymogi techniczne, mając jednocześnie na względzie jakość odbioru przez widzów. Starannie dobieramy sprzęt do potrzeb klienta, nie generując niepotrzebnych kosztów. W ofercie posiadamy wysokiej jakości nagłośnieniowe systemy wyrównane liniowo oraz mniejsze plenerowe i konferencyjne marki Electro Voice.

 

Zajmujemy się zarówno kompleksową realizacją dźwięku jak i wynajmem sprzętu.
Posiadamy w ofercie:

  • mikrofony przewodowe i bezprzewodowe SURE,
  • systemy nagłośnienia liniowego,
  • systemy nagłośnienia Electrovoice,
  • miksery kilku i wielokanałowe,
  • urządzenia peryferyjne,
  • wysokiej jakości przewody.

Zaufały nam takie gwiazdy jak : Kora, Lady Pank, Enej, Piersi, Zaaz, Andrzej Piaseczny,
orkiestry symfoniczne
i wielu innych artystów.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu oświetlenia scenicznego.

Kontakt NAPISZ DO NAS PO NAJLEPSZĄ OFERTĘ, CZEKAMY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Estrada Wołomin

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy Estrada Wołomin. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu techniki scenicznej, oprawy nagłośnieniowej, oświetleniowej oraz obsługi imprez wraz z wypożyczeniem sprzętu. Dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów oraz najnowocześniejszym sprzętem renomowanych producentów. Nasz profesjonalizm doceniło już wielu klientów oraz artystów.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

ul. Kobyłkowska 17/32

05-200 Wołomin

 

tel. 604 169 752

 

e-mail: biuro@estradawolomin.pl