KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Jesteśmy firmą ,która od ponad 10 lat zajmuje się branżą rozrywkową. Ciągle poszerzając swoją ofertę od występów artystycznych i animacji publiczności podczas eventów przeszliśmy do profesjonalnej obsługi technicznej i scenograficznej imprez.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Za każdym razem indywidualnie kształtujemy naszą ofertę tak, aby spełnić wszelkie wymagania klientów. Angażując nas mają Państwo gwarancję kompleksowego wykonania usługi. Pracujemy na sprzęcie wiodących światowych firm.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Działamy z pasją, a poprzez spójne, kreatywne i innowacyjne działanie nieustannie poszerzamy zakres i zasięg oferowanych usług. Konkurencyjne ceny, elastyczność oferty, wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa techniczna to nasz klucz do sukcesu.


Wynajem urządzeń

Wynajem urządzeń

Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez przy wykorzystaniu własnego profesjonalnego sprzętu i doświadczonej, wykwalifikowanej kadry, jak również wynajmem urządzeń i sprzętów takich jak:

  • technika sceniczna (konstrukcje sceniczne, podesty, nagłośnienie, oświetlenie, stoły oświetleniowe i miksery dźwiękowe wraz z peryferiami),
  • urządzenia wspomagające oprawę: maszyny do dymu i mgły, wyrzutnie ognia, maszyny do baniek,
  • multimedia: ekrany led i bezszwowe (videowall) , projektory zewnętrzne i wewnętrzne, ekrany projekcyjne, ekrany plazmowe i lcd,
  • agregaty prądotwórcze, płoty zabezpieczające,
  • namioty garderobiane i eventowe,
  • ławy biesiadne,
  • toalety,
  • trybuny mobilne,
  • parkiety taneczne.

Posiadamy własny sprzęt oraz transport dlatego nasze ceny są konkurencyjne.

Pracujemy zarówno w systemie B2B jak i B2C.

Współpracę z nami rekomenduje między innymi Mazowiecki Urząd Wojewódzki.

Kontakt NAPISZ DO NAS PO NAJLEPSZĄ OFERTĘ, CZEKAMY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Estrada Wołomin

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy Estrada Wołomin. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu techniki scenicznej, oprawy nagłośnieniowej, oświetleniowej oraz obsługi imprez wraz z wypożyczeniem sprzętu. Dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów oraz najnowocześniejszym sprzętem renomowanych producentów. Nasz profesjonalizm doceniło już wielu klientów oraz artystów.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

ul. Kobyłkowska 17/32

05-200 Wołomin

 

tel. 604 169 752

 

e-mail: biuro@estradawolomin.pl