KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Jesteśmy firmą ,która od ponad 10 lat zajmuje się branżą rozrywkową. Ciągle poszerzając swoją ofertę od występów artystycznych i animacji publiczności podczas eventów przeszliśmy do profesjonalnej obsługi technicznej i scenograficznej imprez.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Za każdym razem indywidualnie kształtujemy naszą ofertę tak, aby spełnić wszelkie wymagania klientów. Angażując nas mają Państwo gwarancję kompleksowego wykonania usługi. Pracujemy na sprzęcie wiodących światowych firm.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ

Działamy z pasją, a poprzez spójne, kreatywne i innowacyjne działanie nieustannie poszerzamy zakres i zasięg oferowanych usług. Konkurencyjne ceny, elastyczność oferty, wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa techniczna to nasz klucz do sukcesu.


O Nas

Lata doświadczeń

Estrada Wołomin to firma posiadająca ponad 10-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę. Od występów artystycznych i animacji publiczności podczas eventów przeszliśmy do profesjonalnej obsługi technicznej i scenograficznej imprez. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie: artystycznym, scenograficznym, oświetleniowym, nagłośnieniowym, wypożyczania systemów scenicznych, audio-wizualizacji, a nawet produkcji TV i telewizyjno-marketingowych. Wynajmujemy sprzęt nagłaśniający, oświetlenie, podesty sceniczne i wiele więcej.

Z nami bezpiecznie

Posiadamy wszelkie wymagane atesty i zabezpieczenia dotyczące zarówno sprzętu, jak i ludzi. Nasz zespół tworzą wyłącznie wykwalifikowani technicy. Firma posiada wymagane prawem ubezpieczenie branżowe oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe techniki scenicznej.

Własny sprzęt + transport = dobra cena

Nie jesteśmy agencją, która jedynie podnajmuje sprzęt od innych firm dokładając swój narzut. Pracujemy na własnym profesjonalnym sprzęcie najlepszych światowych firm. Za każdym razem indywidualnie kształtujemy naszą ofertę tak, aby spełnić wszelkie wymagania Naszych klientów. Ponadto posiadamy własny transport co sprawia, że nasza oferta cenowa jest atrakcyjniejsza w stosunku do innych firm.

 

Uczciwe ceny, elastyczność oferty, wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa techniczna to nasz klucz do sukcesu !

Kontakt NAPISZ DO NAS PO NAJLEPSZĄ OFERTĘ, CZEKAMY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Estrada Wołomin

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy Estrada Wołomin. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu techniki scenicznej, oprawy nagłośnieniowej, oświetleniowej oraz obsługi imprez wraz z wypożyczeniem sprzętu. Dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów oraz najnowocześniejszym sprzętem renomowanych producentów. Nasz profesjonalizm doceniło już wielu klientów oraz artystów.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

ul. Kobyłkowska 17/32

05-200 Wołomin

 

tel. 604 169 752

 

e-mail: biuro@estradawolomin.pl